Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.03.2024 - 08:47


Telekom klamstva a zavadzanie

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
Aman
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 28.12.2016 - 17:24 #112137
Majster


Joined: Nov 10, 2005
Posts: 2014

nedavno behali aj po nasom regione... boli u par nasich znamych a celkom slusne ma vytocili.
okrem klamstiev, ze ich vedia pripojit na optiku (samozrejme medenu), tak slusne ociernuju vsetkych lokalnych providerov. Mali take reci, ze "vsak toto vam nemoze normalne fungovat a popri tom sa ironicky rehotali a snazili sa zosmiesnit lokalnych pri uplne vsetkom". rehotanie bolo pri kazdych dverach / dome rovnaky - asi ich na centrale tcomu ucia ako sa spravne rehotat.

dalsie blbe reci boli:
- tie skarede anteny na streche mrznu od zimy. cim bude vonku vacsia zima, tym vam to pojde pomalsie.
- nas internet rusi kazdu telku. Oni im zapoja taky internet, ktory telku nebude rusit a oni im daju super telku za velmi dobru cenu k tomu ako bonus.
- zacina vonku fukat, takze sa maju nasi klienti pripravit na pravidelne vypadky.
- my mame zdielany internet, oni davaju garantovany a ked je pripojeny aj sused na nas internet, tak vlastne zdielaju jednu rychlost. Vlastne vsetcia susedia zdielaju jednu rychlost.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 29.12.2016 - 21:11 #112143
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Aman wrote: ›nedavno behali aj po nasom regione... boli u par nasich znamych a celkom slusne ma vytocili.
okrem klamstiev, ze ich vedia pripojit na optiku (samozrejme medenu), tak slusne ociernuju vsetkych lokalnych providerov. Mali take reci, ze "vsak toto vam nemoze normalne fungovat a popri tom sa ironicky rehotali a snazili sa zosmiesnit lokalnych pri uplne vsetkom". rehotanie bolo pri kazdych dverach / dome rovnaky - asi ich na centrale tcomu ucia ako sa spravne rehotat.

dalsie blbe reci boli:
- tie skarede anteny na streche mrznu od zimy. cim bude vonku vacsia zima, tym vam to pojde pomalsie.
- nas internet rusi kazdu telku. Oni im zapoja taky internet, ktory telku nebude rusit a oni im daju super telku za velmi dobru cenu k tomu ako bonus.
- zacina vonku fukat, takze sa maju nasi klienti pripravit na pravidelne vypadky.
- my mame zdielany internet, oni davaju garantovany a ked je pripojeny aj sused na nas internet, tak vlastne zdielaju jednu rychlost. Vlastne vsetcia susedia zdielaju jednu rychlost.


rafinovane a uplne vystihli co vacsinu ludi v domyslavosti trapi....aky odpad je v politike taky odpad je aj pri megakorporaciach...tu uz fakt nik iny nepomoze len Kotleba, vystupenie z EU a znarodnenie tejto podvodom predanej firmy...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 29.12.2016 - 21:23 #112144
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Takze ich zamestnava firmicka v danovych rajoch co sa vyhyba plateniu dani a ostatneho?
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=1063&SID=6&P=1
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kemper
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 29.12.2016 - 23:52 #112145
Basic


Joined: Jan 23, 2009
Posts: 175

Poviem rovno ,ked som videl fesacika v ruzovom s T na chrbate , tak som mal velku chut mu prijebat , ale budem si robit problem ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 30.12.2016 - 10:07 #112147
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

kemper wrote: ›Poviem rovno ,ked som videl fesacika v ruzovom s T na chrbate , tak som mal velku chut mu prijebat , ale budem si robit problem ?


chlapi ale toto sa da riesit hromadnym trestnym oznamenim. Kym sa to nenastartuje budu to robit. Bolo by dobre tych ludi aj nahrat...resp. pocuvat ich viaceri a podat trestne...ak sa nezacne to riesit sudne tak nemaju dovod prestat s klamanim a zavadzanim..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jurkoo
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 31.12.2016 - 01:30 #112149
Basic


Joined: Aug 30, 2011
Posts: 248

Vsak kazdy ma myslim kopec znamych kadekde po dedinach. Povedzte im o smejdoch, ze ked ich navstivia, tak nech ich nahraju/pocuvaju viaceri a nech si od nich nejake udaje popytaju na papieri. Ked sa toho trochu nazbiera, tak dat trestne oznamenie nie je problem.
Ja by som ich rad stretol a nahral, ale myslim, ze moju adresu uz maju zapisanu a k nam domov nepridu...
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
rado3105
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 31.12.2016 - 20:58 #112152
Majster


Joined: Júl 11, 2008
Posts: 2311

Ak niekto budete mat taketo nieco, dajte vediet a spolocne by sme to sli podat na policiu...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 31.12.2016 - 22:32 #112153
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
tak u nas v bytovke boli tiez....kedze optika u nas nie je, tak som isiel do telekomu s poziadavkou na optiku...hovorim boli u nas pani z telekomu ponukali optiku, bol som nerozhodny, tak som neobjednal u nich ale som prisiel teraz ku Vam na pobocku! .... pani mi potvrdila, ze optika nie je a ani barak nie je vykablovany co ju teda velmi mrzi...neda sa! v duchu si hovorim, ked nevidim v baraku kable hadam nemaju neviditelnu optiku
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Telekom klamstva a zavadzanie  PostPosted: 01.01.2017 - 01:23 #112157
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

tomu sa hovori "vzdusna optika" Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)