Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 20:58


miniITX mATX rack pc skrinka s malou hlbkou

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: miniITX mATX rack pc skrinka s malou hlbkou  PostPosted: 27.11.2016 - 10:16 #112033
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
potrebujem tak max 250mm hlbku, poradi mi niekto? ci 1U, 2U pre miniITX alebo aj 3U 4U pre mATX. Co som zatial nasiel tak od supermicro pre miniITX 1U ale cena je dost vysoka, potrebujem tak 4x 1U alebo 2x 2U ci 1x 4U len skrine v tejto max hlbke som nenasiel Sad

zabudol som este napisat aby mala sloty a konektory v predu Smile pripadne nerobi niekto na mieru?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
cancel
Post subject: RE: miniITX mATX rack pc skrinka s malou hlbkou  PostPosted: 28.11.2016 - 16:26 #112037
Basic


Joined: Júl 14, 2014
Posts: 8

a toto: http://www.vseprowifi.cz/u-racky-rozvadece-c-91_92_95.html?
len budes musiet bastlit
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: miniITX mATX rack pc skrinka s malou hlbkou  PostPosted: 30.11.2016 - 22:54 #112064
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
pekna len neviem ako by som vyrezal otvory nemam na to vybavu, vyzeralo by to dost hrozne Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mgx
Post subject: otvory  PostPosted: 03.12.2016 - 15:53 #112066
Guru


Joined: Dec 27, 2002
Posts: 1505

to sa robi tak, ze vymerias kde tie otvory maju byt (podla dosky) a odnesies bud nejakemu modelarovi, alebo niekomu, kto vybavu ma. daj do google

na vychode napr

http://www.laserkov.sk/sk/kontakt

na zapade daj do google 3d laser alebo rezanie laserom. Inak to spravi hocikto aj modelarskou frezkou alebo cnc.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)