Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 17:29


Dobrohost (okres DS)

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
PCnity
Post subject: Dobrohost (okres DS)  PostPosted: 18.07.2016 - 14:04 #111398
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
Neviete dakto o moznostiach pripojenia v tejto oblasti? Nasiel som len jedneho operatora (http://www.vojkanet.sk/images/mapa.jpg), predpokladam ze konektivita vsak ide z opacnej strany dunaja cez nejake wireless spoje.

Ja som uz rozmaznany 500mbps pripojenim... Hrozim sa toho ze skoncim na nejakom meranom mobilnom 3G programe alebo snad DSL.

Nema tam napriklad Sitel optiku? Oni spominaju na svojom webe ze maju ring na oboch brehoch dunaja.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Dobrohost (okres DS)  PostPosted: 18.07.2016 - 14:56 #111399
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

vojka ma problem ze je hlboko pod hradzou... je stade vidiet len zo stoziarov co nie kazdy ma na pozemku... hod kvalitne fotky co vidis smerom na samorin a uvidime co sa da vymysliet....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
PCnity
Post subject: RE: Dobrohost (okres DS)  PostPosted: 18.07.2016 - 15:01 #111400
Ucen


Joined: Okt 11, 2003
Posts: 730
Location: Samorin
kotol wrote: ›vojka ma problem ze je hlboko pod hradzou... je stade vidiet len zo stoziarov co nie kazdy ma na pozemku... hod kvalitne fotky co vidis smerom na samorin a uvidime co sa da vymysliet....


Z pozemku na Samorin nie je vidiet nic [akurat hradzu], aktualne doriesujeme vysporiadanie spoluvlastnickych vztahov, cize tam este rok nic (dom) stat nebude.

Ak bude nutne pojde tam stoziar (a ak dostanem staveb. povolenie Smile Inak pozemok siaha az po hlavnu cestu, preto by ma zaujimalo ci tam niekto nema nieco natahane.

Chcem ziskat prehlad, ake moznosti ma cakaju, zistit s akymi nakladmi musim ratat.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: Dobrohost (okres DS)  PostPosted: 19.07.2016 - 21:21 #111411
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

neviem ci ta niekto pusti do hlavnej trasy.. ale teoretickz je to o konexiach...

stoziar ti urcite zabezbeci viac moznosti..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)