Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 15:43


"ohluchnute ap"

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: "ohluchnute ap"  PostPosted: 06.12.2015 - 09:15 #110110
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
co sa mohlo udiat?

rb435g z neho 3x koax cca 5m k sektorkam, dve 2,4ghz, 1x5ghz obe 2,4ghz naskenuju 3 siete, z toho 2x z rovnakeho siteu...

signal na klientov je vsak realtivne ok, zda sa ze sa nezmenil...

priepustnost smerom na klientov vyrazne klesla a kolise smerom od nich to ide dobre...

stalo sa to po tych silnych vetroch, este som sa tam nebol pozriet, co sa mohlo udiat?

roztrieskalo anteny alebo len "ohluchli" karty?

alebo novo zapnuty sektor LTE siete na moj smer? ale to by scan hadam fungoval... na sektor inym smerom nascanuje okolo 30 ak nie viac sieti...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
deadbiker
Post subject: RE: "ohluchnute ap"  PostPosted: 06.12.2015 - 11:14 #110111
Basic


Joined: Nov 11, 2009
Posts: 195

ci to nezatieklo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Levian
Post subject: RE: "ohluchnute ap"  PostPosted: 06.12.2015 - 15:46 #110112
Basic


Joined: Mar 13, 2007
Posts: 264
Location: Trnava
Tie pigtaily mas ako tahane. Su v chraniecke a napevno uviazane? Nemohli sa tym vetrom nejak poskodit? Predrat izolaca a mozno zatiect alebo tak...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: "ohluchnute ap"  PostPosted: 06.12.2015 - 19:07 #110114
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
vymenil som apcko a teda aktivne zariadenie, koaxy a anteny ostali... nascanuje to uz aj okolite siete, signal na klientov rovnaky a priepustnost vo vyssich frekvenciach mizerna, funguje to normalne len na prvych kanaloch... ale rozhodne to predtym chodilo lepsie... kable su ok su tahane vnutry stoziara... pripadne ci nepootocilo niektoreho klienta ktory rozhasuje apcko...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
tulo
Post subject: RE: "ohluchnute ap"  PostPosted: 06.12.2015 - 20:14 #110119
Ucen


Joined: Jan 30, 2004
Posts: 648

minuly rok som riesil podobny problem karta ohluchla na tx, vymenil som kartu isty cas to bolo ok potom znovu to iste. az po mozno tretej karte som prisiel na to ze to urobi par dni po dazdi.

Nikde na pohlad nic nebolo, ale ked som rozrezal kabel od anteny bol plny vody, natieklo to tam cez antenu jirousku lebo som ju hlupak otocil konektorom dole nie hore som si to nejak neuvedomil pri montazi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: "ohluchnute ap"  PostPosted: 07.12.2015 - 09:30 #110121
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ty nevulkanizujes konektory? ci ti natieklo aj tak? a zakazdym ti odisla karta alebo to bolo len zatecene?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)