Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 29.03.2024 - 12:00


Chyba UBNT

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
user
Post subject: Chyba UBNT  PostPosted: 22.11.2014 - 18:17 #107804
Basic


Joined: Apr 05, 2012
Posts: 22

Stalo sa Vam uz ze ubnt strati signal a na ukazovateloch signalu obcas preblikne oranz a zelena led ? TFTP napise ze upgrade presiel OK a zariadnie aj tak nehra. vopred dakujem za nakopnutie.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: Chyba UBNT  PostPosted: 22.11.2014 - 23:52 #107809
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2583

Nie je nahodou MAC z rozsahu 00:27:22:C4 alebo C6 ? Ak hej, tak mozes asi hodit do elektroodpadu, ma to vadnu flashku a mozno aj ethernet... Mozes skusit nahodit airOS v5.3.5 alebo aj starsi.. niektore mi fungovali na starsom fw este nejaku dobu, ale za nejaky cas sa isto odporucaju do kremikoveho neba Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
user
Post subject: RE: Chyba UBNT  PostPosted: 23.11.2014 - 09:32 #107811
Basic


Joined: Apr 05, 2012
Posts: 22

JOFO wrote: ›Nie je nahodou MAC z rozsahu 00:27:22:C4 alebo C6 ? Ak hej, tak mozes asi hodit do elektroodpadu, ma to vadnu flashku a mozno aj ethernet... Mozes skusit nahodit airOS v5.3.5 alebo aj starsi.. niektore mi fungovali na starsom fw este nejaku dobu, ale za nejaky cas sa isto odporucaju do kremikoveho neba Smile


Presne je to ta mac c4. Takze som mal stastie.Chyba sa prejavila cca 2 mesiace po zaruke. Dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)