Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 19.03.2024 - 06:31


KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
andyproxis
Post subject: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 05.07.2014 - 16:11 #106866
Basic


Joined: Máj 17, 2008
Posts: 17

Ponukame ako proxy sluzbu kodovanie pre prevadzkovatelou retransmisie.

V pripade zaujmu mi napiste na andy@proxis.sk.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 07.07.2014 - 12:24 #106875
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
preco prave u teba? ved proxac pripadne iny typ tunelu si spustim v hocijakom hostingu v CR alebo aj v kanade napriklad....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 07.07.2014 - 19:52 #106885
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

chlapci, nerozumiem vam ani trochu. co ma kodovanie telky pre providerov spolocne s nejakym proxy? pytal som sa aj uja googla, ale on tiez na to kukal jak puk.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 14.07.2014 - 22:44 #106955
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
to bude tym, ze scrambler a proxyserver nie su jedno a to iste.....andyproxis sa nechal napalit a teraz sa to snazi predat dalsim co nerozumeju telke:-)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 15.07.2014 - 09:29 #106956
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

zascramblovat IP streamy mozem aj ja... staci na to jedna skatula

Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 15.07.2014 - 10:00 #106957
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Ked to tu citam, vychadza mi to, ze scrambling v dnesnej dobe stoji par eur. Mne to stale vychadza na investiciu ktora sa zacina niekde na cca 15000 eur co je pre mensie siete nenavratna investicia.
Tak pokial to viete urobit radovo lacnejsie, pripadne ponukate nieco podobne ako andy, dajte vediet. Urcite nebudem sam, kto sa potesi.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 15.07.2014 - 10:23 #106958
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
aby sme mali jasno...scrambling v IPTV musi byt taky, ktory schvalia poskytovatelia contentu...pokusov uz bolo vela, ich odpoved je jasna. Cize ak ma niekto chut vyhodit prachy von oknom, mozem poskytnut moje vlastne cislo uctu. Poslete mi prachy, ja Vas budem velebit, necham za vas odsluzit omsu a vysledok na konci bude rovnaky....tiez som pristupil aj v ramci poskytovania internetu na novy balik, pre zakaznika ktory hlada nieco lacne. Som ochotny za 6 eur / mesacne poskytnut balik internetu nula cize up aj down je 0, v 6 eurach je starostlivost o zakaznika, hotline 24/7 a pravidelne vystavovanie faktur. Program je bez viazanosti s vypovednou lehotou 2 mesiace. Kazdy kto mi vola, ze hlada nieco lacne argumentuje, ze ved o n na ten internet nechodi skoro vobec...tak treba najst kompromis Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
deelite
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 15.07.2014 - 11:15 #106961
Basic


Joined: Apr 22, 2003
Posts: 358

Aby sme mali jasno, pytal sa tu niekto na scrambling v IPTV? Andy ponuka scrambling, ktory mu neschvalili poskytovatelia contentu? Cize naznacujes, ze HBO a Eurosporty ma vo svojej kabelovke nacierno?
Zvysok tvojej odpovede je uz len pokus o esej. Jedna zo slabsich mimochodom, daval si tu aj lepsie Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 17.07.2014 - 10:03 #106973
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
daj mi nazov Andyho firmy a ja ti poviem ci ma zazmluvneny program pre IPTV a aky typ scramblingu podpisal.... mozno budes prekvapeny Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 17.07.2014 - 14:50 #106978
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

ked sme pri scramblinkgu a HBO, mate HBO a kolko percent ludi o to ma zaujem? mne vyslo pri malom telefonickej ankete 1 clovek zo 100 cize 1%...

a kedze HBO chcelo by sme si od nich kupili PowerWu ip ip dekoder za 2300Eur.. tak sme im povedali ze nie dakujeme...HBO u nas nebude...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
neos
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 17.07.2014 - 20:37 #106980
Ucen


Joined: Aug 09, 2004
Posts: 752

kotol wrote: ›ked sme pri scramblinkgu a HBO, mate HBO a kolko percent ludi o to ma zaujem? mne vyslo pri malom telefonickej ankete 1 clovek zo 100 cize 1%...

a kedze HBO chcelo by sme si od nich kupili PowerWu ip ip dekoder za 2300Eur.. tak sme im povedali ze nie dakujeme...HBO u nas nebude...


nieje lacnejsie prebrat ten stream uz zakodovany odniekial, najma ked si priamo v BA?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
majak
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 18.07.2014 - 10:21 #106982
Ucen


Joined: Apr 18, 2008
Posts: 561
Location: Toropark
a co to ma s tym ze som tu v ba? ked by som bol inde tak to bude inak?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kotol
Post subject: RE: KODOVANIE IPTV, DVB T, DVB C  PostPosted: 18.07.2014 - 11:09 #106983
Guru


Joined: Júl 14, 2005
Posts: 1590

neos wrote: ›
kotol wrote: ›ked sme pri scramblinkgu a HBO, mate HBO a kolko percent ludi o to ma zaujem? mne vyslo pri malom telefonickej ankete 1 clovek zo 100 cize 1%...

a kedze HBO chcelo by sme si od nich kupili PowerWu ip ip dekoder za 2300Eur.. tak sme im povedali ze nie dakujeme...HBO u nas nebude...


nieje lacnejsie prebrat ten stream uz zakodovany odniekial, najma ked si priamo v BA?



vyjde ale za to chcu zasa 100 Eur mesacne ze ti to bude niekto robit... prast jak uhod
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)