Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 12:04


mikrotik bridge stp/rstp pouzivat?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: mikrotik bridge stp/rstp pouzivat?  PostPosted: 21.02.2014 - 20:07 #105985
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
apcka mam bridgovane wlan a lan. je dobre zapnut stp/rstp na bridge? defaultne sa to nahodi na none, ked vsak robim bridge cez quick setup automaticky zapne rstp... ziaden rozdiel som zatial nebadal az na jednom ap
rb532a kde som rstp zapol, lebo bez neho na LAN portoch mi blbla linka (pri BW teste TCP vybehla rychlost na 40mbit a hned padla na 0 a tak dookola)... vcul som to pozeral znova blbne to ajtak ajked menej ale to bude asi vytazenim cpu tej 532? divne je len ze to robi len pri tx...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)