Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 28.03.2024 - 10:47


r52n ipax

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
Chalan
Post subject: r52n ipax  PostPosted: 31.10.2012 - 18:02 #101301
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
caute, potrebujem nahradit jednu 433 kde bezia dve r52 za novu, nakolko mrzne a robi hovadiny. je na velmi zle pristupnom mieste, a chcel by som miesto uplinkovej r52 nahodit r52n ipax ktora sa mi tu povaluje uz par mesiacov, s tym ze niekedy v blizkej buducnosti prepnem AP na A/N, mozno cisto N (asi s nv2). chcem sa teda spytat ake mate skusenosti s r52n:

je ta karta spolahliva a stabilna ako r52?
ide dobre aj v mode A?
bude mat rovnaky signal ako pri r52?
je to dobra karta na nko? vsimol som si ze sa uz nepredava su len ipax, robili sa zmeny aj v niecom inom ako v konektoroch?

diki
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
keksik
Post subject: r52n ipax  PostPosted: 01.11.2012 - 01:09 #101314
Basic


Joined: Sep 08, 2005
Posts: 125

Chalan wrote: ›caute, potrebujem nahradit jednu 433 kde bezia dve r52 za novu, nakolko mrzne a robi hovadiny. je na velmi zle pristupnom mieste, a chcel by som miesto uplinkovej r52 nahodit r52n ipax ktora sa mi tu povaluje uz par mesiacov, s tym ze niekedy v blizkej buducnosti prepnem AP na A/N, mozno cisto N (asi s nv2). chcem sa teda spytat ake mate skusenosti s r52n:

je ta karta spolahliva a stabilna ako r52?
ide dobre aj v mode A?
bude mat rovnaky signal ako pri r52?
je to dobra karta na nko? vsimol som si ze sa uz nepredava su len ipax, robili sa zmeny aj v niecom inom ako v konektoroch?

diki

Na viacerych miestach ceskeho ispform som videl ze si ju chvalia. Alebo si to mylim s R52Hn. U mna R52H je dobra karta, a eNkova? ak ti nevadi minimanyTx 9dB tak jedine DBii F50(2)N-Pro
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: r52n ipax  PostPosted: 01.11.2012 - 19:57 #101323
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
neodpaluju sa tie R52H? alebo R52Hn?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
keksik
Post subject: RE: r52n ipax  PostPosted: 02.11.2012 - 01:02 #101339
Basic


Joined: Sep 08, 2005
Posts: 125

Chalan wrote: ›neodpaluju sa tie R52H? alebo R52Hn?

V podstate odpalovanie karty nema nic s kartou samotnou. Je to vec anteny, ci ma el. skrat-DC GROUND. Takmer vsetky smerovky ci panelky to maju, vetsina vsesmeroviek nie-tam potom odchadzaju karty,akakolvek.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Chalan
Post subject: RE: r52n ipax  PostPosted: 02.11.2012 - 10:25 #101342
Majster


Joined: Máj 12, 2004
Posts: 4579
Location: Bratislava
ja pouzivam vyhradne smerovky jrc24, 29, pwcka a potom sektorky pw, rfelements, interline atd... takze s tymito nebude ziaden problem ani s H kartami? co som volakedy cital na fore tak zrovna r52H mali nejaky problem...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
keksik
Post subject: RE: r52n ipax  PostPosted: 02.11.2012 - 11:35 #101343
Basic


Joined: Sep 08, 2005
Posts: 125

Chalan wrote: ›ja pouzivam vyhradne smerovky jrc24, 29, pwcka a potom sektorky pw, rfelements, interline atd... takze s tymito nebude ziaden problem ani s H kartami? co som volakedy cital na fore tak zrovna r52H mali nejaky problem...

Tak to neviem. Ja som mal len dve, bezali v turbe niekolko rokov uptime stovky dni, nez to nahradil profi spoj.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)